Hakkımızda

EMA Plast

EMA Plast

Değişimin hep bir adım önüne geçerek 2017 yılı sonunda Ambalaj Sektörüne yatırım kararı almıştır. Gıda Ambalajı, pratik tek kullanım gıda kabı ve plastik ürünler sektörüne EMA PLASTİK ÜRÜNLERİ İNŞ. PET. GIDA. SAN. TİC. LTD. ŞTİ’ni kurmuş ve 2018 yılının şubat ayında “EMA PLAST” markası ile üretime başlamıştır.

Tek Kullanımlık Gıda ürünlerini üretmek üzere kurulmuş Gıda Ambalaj firmasıdır. Kuruluşumuz Karaman Merkez Organize sanayi bölgesinde 56.000 m2 açık, 24.000 m2 kapalı, toplamda 80.000 m2 alanda kurulmuştur. Modern ve entegrasyonu sağlanmış üretim tesislerine sahiptir.

Aynı zamanda kendi üretim fazlalıklarını geri dönüştürmek üzere, geri dönüşüm tesisine sahip olup “SIFIR ATIK” prensibi ile çalışmaktadır.

“EMA PLAST” sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip yönetici, asistan, hat sorumluları, bakım sorumluları ve deneyimli idari personelleri ile yenilikçi, çevreye dost, kaliteli, özgün ve işlevsel tasarım hedefiyle üretim gerçekleştirmektedir.

Polistren hammaddesinden şekillenen gıda kaplarımız; mukavemeti yüksek, şeklini koruyan ve kullanıcı için ergonomik özelliklerde üretilmiş ve estetiğin mükemmel uyumuyla “EMA PLAST” markası ile tüketicilere sunulmaktadır.

EMA PLAST olarak, başarının tesadüf olmadığına inanıyoruz. Bir işteki başarının; doğru satın alma, doğru üretim, doğru satış ile gerçekleşeceğini ve kaliteli üretim ve zamanında teslimatla da başarının güçleneceğine inanıyoruz.

Saygılarımızla…

  Ema Plast

EMA Plast

Kolay ve Hijyenik Gıda Paketleme Çözümleri
EMA Plast

Personel

(Çalışan Sayısı)

10

İhracaat

(Ülke Sayısı)

0

Üretim

(Ton/Yıl)

100

Fabrika

(Fabrika Sayısı)

0